Álláslehetőségek

FOGSZABÁLYOZÓ SZAKORVOS ÁLLÁS

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő fogászati rendelőket működtető cége keres XVII. kerületi NEAK-os rendelőjébe fogszabályozó szakorvost a meglévő pácienskör fogszabályozási feladatainak elvégzésére rész- vagy teljes munkaidőre, magánrendelési lehetőséggel.

Amiért érdemes minket választani:
- Kiemelkedő bérezés
- Meglévő, széles körű pacientúra
- Általános fogászati és szájsebészeti háttér
- Jelentős múlttal rendelkező stabil és kiszámítható munkahely

Elvárások:
- szakirányú szakmai végzettség
- AKÁR PÁLYAKEZDŐ FOGSZABÁLYOZÓ SZAKORVOSOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Fényképes önéletrajzokat az info@jeneifogaszat.hu e-mail címre várjuk, bővebb felvilágosítást a +36 20 5868 777-es telefonszámon kaphatnak az érdeklődők.

ÁLTALÁNOS FOGORVOSI ÁLLÁS

A jelentős szakmai múlttal és kiterjedt rendelői hálózattal rendelkező JENEI FOGÁSZAT keres főállású fogorvosokat Budapesten, Pest és Fejér megyében lévő rendelőibe.

Amit nyújtunk:
-NEAK finanszírozott rendelők, magánrendelési lehetőség, rugalmasan kombinálható munkavégzés

-Kiemelt, korrekt bérezés

-Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség

-Modern diagnosztikai eszközök használata a munka során

-Akkreditált továbbképzőhely (fogpótlástan szakirány)

Alapvető szakmai feladatok:
- a fog- és szájbetegek alapellátási körébe tartozó vizsgálata, kezelése és gondozása
- fogpótlások tervezése és megvalósítása a fogtechnikai laboratóriummal együttműködve
- a fogászati szűrővizsgálatok végzése
- a góckutatás
- a sürgősségi ellátás

Elvárások:
- AKÁR PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK
- jogosítvány előny

A fényképes önéletrajzokat az info@jeneifogaszat.hu e-mail címre várjuk, bővebb felvilágosítást a +36 20 5868 777-es telefonszámon kaphatnak az érdeklődők.