Fogorvos álláslehetőség kiemelkedő feltételekkel állásra jelentkezés:

Fogorvos álláslehetőség kiemelkedő feltételekkel

Munkavégzés helye: BUDAPEST, Érd és Fejér Megye

Dinamikusan fejlődő, Közép-magyarországi régióban és Fejér megyében kiterjedt rendelői hálózattal rendelkező fogászati cég keresi főállású fogorvos munkatársait kiemelt bérezéssel, hosszú távú üzleti együttműködés lehetőségével alábbi, bejáratott pacientúrával rendelkező praxisaiba:

  • BUDAPEST XVII. KERÜLET
  • ÉRD
  • BARACS
  • MEZŐFALVA
  • SÁROSD

Alapvető, változatos szakmai feladatok:
- a fog- és szájbetegek alapellátási körébe tartozó vizsgálata, kezelése és gondozása
- fogpótlások tervezése
- a fogászati szűrővizsgálatok végzése
- a góckutatás
- a sürgősségi ellátás

Amit munkatársainknak kínálunk:
- Stabil, jelentős múlttal rendelkező céges-, és szakmai háttér
- Konzulens, valamint rezidensi hely lehetősége, szakmai mentorálás
- Jelentős szakmai fejlődét kínáló, önálló munkavégzés
- Sürgősségi gyakorlati lehetőség
- Kiemelt juttatási csomag

Elvárások:
- szakirányú szakmai végzettség
- AKÁR PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK
- páciensközpontú gondolkodásmód, terhelhetőség
- elhivatottság a fogorvosi pálya iránt

Fényképes önéletrajzokat az info@jeneifogaszat.hu e-mail címre, vagy űrlapon keresztül várjuk, bővebb felvilágosítást a +36 20 5868 777-es telefonszámon kaphatnak az érdeklődők.

File feltöltése (csak doc/PDF):

Kérem töltse ki a Jelentkezési adatlapot. Minden adatot ki kell tölteni, majd várja meg, amig visszaigazolja jelentkezését a rendszerünk.