Dentálhigiénikus állásra jelentkezés:

Dentálhigiénikus

Munkavégzés helye: Dél-Pest Megye, Érd és Fejér Megye

Alapvető feladatok:

Előkészít és asszisztál a fogorvosnak a fogászati beavatkozásoknál, kialakítja a higiénés követelményeket és munkafeltételeket, együttműködik az orvossal és a beteggel a krónikus orális és fogbetegek gyógyításában és gondozásában, elvégzi a betegirányítás és betegellátás kommunikációs és adminisztrációs feladatait, a páciensek részére a fogászati beavatkozások során pszichés segítséget nyújt, felvilágosító tevékenységet végez a fogászati betegségek megelőzéséről.

Elvárások:

- szakirányú szakmai végzettség, akár pályakezdők is

- érvényes MESZK tagság

- érvényes ÁEEK engedély

- érvényes egészségügyi alkalmassági

- páciensközpontú gondolkodásmód

- jó problémamegoldó képesség

- szakmai precizitás és elhivatottság

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér

- szakmai fejlődés

- fiatalos, barátságos és magas szakmai tudással rendelkező csapat

- versenyképes bércsomag

File feltöltése (csak doc/PDF):

Kérem töltse ki a Jelentkezési adatlapot. Minden adatot ki kell tölteni, majd várja meg, amig visszaigazolja jelentkezését a rendszerünk.