Álláslehetőségek

A Jenei Fogászat folyamatosan keres az érdekeltségi körébe tartozó rendelőibe fogászati asszisztenseket, dentálhigiénikusokat, valamint fogorvosokat. A jelentkezők szigorú szakmai és gyakorlati ellenőrzésen esnek át, mielőtt felvételre kerülnek és elkezdik a munkát a rendelőinkben.

A fogorvos kiválasztás több lépésben történik. Első lépésben egy személyes elbeszélgetésen vesz részt a pályázó, ahol kiderül, hogy milyen elképzelései vannak a közös munkával kapcsolatban, milyen karriert szeretne befutni a cégünknél, valamint mit várunk el a munkatársainktól. Második lépésben, a pályázó gyakorlatban is megmutathatja rátermettségét szigorú szakmai felügyelet alatt, amely időszakban - amely több hét is lehet - alacsony és magas komplikáltságú eseteket kap. Harmadik lépésben, a felügyelő főorvos értékeli a pályázó munkáját, majd felvázolja a Jenei Fogászatnál elérhető karrier lehetőségét.

A szakmai felügyeletet Dr. Jenei András biztosítja, aki a Szép és Ép Fog Kft. főorvos, ügyvezető igazgatója.

Fogszabályzó szakorvos

Munkavégzés helye: Dél-Pest

Fogszabályzás szakvizsgával rendelkező fogszakorvost keresünk Dél-pesti régióba. Nem feltétel a több éves tapasztalat, így pálykazdő szakorvosok jelentkezését is várjuk. További részleteket személyes interjú alkalmával áll módunkban megosztani.

Amit várunk:

- szakirányú (fogszakorvosi) végzettség
- érvényes MOK tagság
- érvényes ÁEEK engedély
- érvényes egészségügyi alkalmassági
- igényesség és precizitás a munkavégzés alkalmával
- nagyfokú terhelhetőség
- szakmai alázat

Amit kínálunk:

- legújabb technikával felszerelt rendelő

- stabil háttér

- fiatalos, barátságos és professzionális csapat

- versenyképes bércsomag

Fogorvos álláslehetőség kiemelkedő feltételekkel

Munkavégzés helye: BUDAPEST, Érd és Fejér Megye

Dinamikusan fejlődő, Közép-magyarországi régióban és Fejér megyében kiterjedt rendelői hálózattal rendelkező fogászati cég keresi főállású fogorvos munkatársait kiemelt bérezéssel, hosszú távú üzleti együttműködés lehetőségével alábbi, bejáratott pacientúrával rendelkező praxisaiba:

  • BUDAPEST XVII. KERÜLET
  • ÉRD
  • BARACS
  • MEZŐFALVA
  • SÁROSD

Alapvető, változatos szakmai feladatok:
- a fog- és szájbetegek alapellátási körébe tartozó vizsgálata, kezelése és gondozása
- fogpótlások tervezése
- a fogászati szűrővizsgálatok végzése
- a góckutatás
- a sürgősségi ellátás

Amit munkatársainknak kínálunk:
- Stabil, jelentős múlttal rendelkező céges-, és szakmai háttér
- Konzulens, valamint rezidensi hely lehetősége, szakmai mentorálás
- Jelentős szakmai fejlődét kínáló, önálló munkavégzés
- Sürgősségi gyakorlati lehetőség
- Kiemelt juttatási csomag

Elvárások:
- szakirányú szakmai végzettség
- AKÁR PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK
- páciensközpontú gondolkodásmód, terhelhetőség
- elhivatottság a fogorvosi pálya iránt

Fényképes önéletrajzokat az info@jeneifogaszat.hu e-mail címre, vagy űrlapon keresztül várjuk, bővebb felvilágosítást a +36 20 5868 777-es telefonszámon kaphatnak az érdeklődők.

Fogászati asszisztens

Munkavégzés helye: Dél-Pest Megye, Érd és Fejér Megye

Alapvető feladatok:

Előkészít és asszisztál a fogorvosnak a fogászati beavatkozásoknál, kialakítja a higiénés követelményeket és munkafeltételeket, együttműködik az orvossal és a beteggel a krónikus orális és fogbetegek gyógyításában és gondozásában, elvégzi a betegirányítás és betegellátás kommunikációs és adminisztrációs feladatait, a páciensek részére a fogászati beavatkozások során pszichés segítséget nyújt, felvilágosító tevékenységet végez a fogászati betegségek megelőzéséről.

Elvárások:

- szakirányú szakmai végzettség, akár pályakezdők is

- érvényes MESZK tagság

- páciensközpontú gondolkodásmód

- jó problémamegoldó képesség

- szakmai precizitás és elhivatottság

- stabil vállalati háttér

- szakmai fejlődés

- fiatalos, barátságos és magas szakmai tudással rendelkező csapat

Dentálhigiénikus